vestuviu fotografasVestuvės

 

Vestuvių fotografavimą dažniausiai pradedame jau ankstyvą rytą. Susitinkame dar prieš nuotakai apsirengiant suknelę, fotografuojame nuotakos pasiruošimą - makiažą, laimingus artimųjų veidus, nuostabią baltą suknelę, batelius, žiedus ir visa kita, kas begalo svarbu šią ypatingą dieną. Per tą laiką po truputį susidraugaujam, jaunieji pripranta prie objektyvo ir atsipalaiduoja.

Šventės dieną svečiai taip pat nelieka nepastebėti, tačiau nepamirškite – šią dieną svarbiausi esate Jūs. Vestuvių diena paprastai pralekia labai greitai ir nuotakos neretai sako, kad tai buvo lyg greit prabėgęs sapnas, todėl neskubėkite... Visi darbai jau padaryti, todėl belieka džiaugtis šia diena. Pasirinkite 2 – 3 vietas fotografavimuisi, o jei vieta labai „fotogeniška“ gali užtekti ir vienos (vestuvių fotosesijai tinkamas vietas aptariame iš anksto ir pasirenkame atsižvelgiant į Jūsų norus). Neskirkite daug laiko važinėjimui – pavargsite. Jei kartu pasiimate ir svečius – pasirūpinkite jais. Pasiimkite užkandžių, o jei tuokiatės vėsesniu metų laikų – ir termosą. Pasirūpinkite tuo, kad svečiai turėtų ką veikti kol Jūs fotografuositės. Įspėkite apie spalvas, kurios dominuos per vestuves, jei turėsite pamerges – papasakokite apie jų sukneles. Jei plaukuose segėsite gyvas gėles - turėkite atsarginių, nes jų koteliai dažnai nulūšta. Pasirūpinkite "fotogeniška" rankų išvaizda - nepamirškite ir jaunikio. Rankos labai svarbios vestuvių dieną, juk jas papuošite žiedais.

 

Nenusiminkite jei užklups lietus. Tai Jūsų diena ir jokie nesklandumai neturi jos sugadinti. Iš anksto aptarsime planą "B" ir net lietui užklupus turėsime numatę vietas fotosesijai. Pasirūpinkite skėčiais – būtų puiku jei turėtumėt permatomą arba baltą skėtį, nes spalvoti skėčiai spalvotai „nudažo“ veidus. Turėkite patogius, patikrintus atsarginius batelius. Jie pravers ne tik tuomet, jei užklups lietus ir sušlapsite kojas, tačiau ir tuomet jei Jūsų bateliai ims trinti. Vestuvinius batelius prieš šventę būtinai panešiokite namuose. Jei esate truputį išprotėję, tuomet galite pasiimti ir spalvotus guminius – jie lietui lyjant atrodys šauniai.

 

Pabaigai – paprastas bet svarbiausias dalykas – norėkite fotografuotis. Tai viena iš svarbiausių Jūsų gyvenimo dienų. Tik nuotraukų pagalba galite sustabdyti laiką. Tik jos padės ir po 10 metų grįžti į šią dieną. Žinau, kad pozavimas iš pradžių gali pasirodyti rimtu iššūkiu, bet Jūs galite pasitikėti manimi - bendromis jėgomis mes sukursime šiltą istoriją apie Jūsų šventę :)

 

Labai mėgstu su jaunavedžiais susitikti prieš vestuves ir pagurkšnoti arbatėlę. Prie arbatos puodelio aptariame fotografavimo vietas, išsiaiškiname Jūsų norus. Labai svarbu rasti bendrą kalbą – mes turim tapti viena komanda jei norim pasiekti geriausių rezultatų. Tik taip vėliau žiūrėdami nuotraukas galėsite džiaugtis nuostabiais TOS dienos prisiminimais...