Fotosesijų kainos

Vestuvės

Planas A

Fotografuojama ceremonija ir jaunųjų fotosesija po jos (4val). Pateikiama ne mažiau kaip 120 fotografijų, įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską. Nuotraukos redaguojamos. Naudojama profesionali fototechnika - Canon Mark 5D II, pasirūpinama atsargine fototechnika. Konsultuojama dėl fotosesijos idėjų ir vietų. Tuomet kai suderinamos visos detalės, pasirašoma sutartis, kuri garantuoja, kad Jūsų šventė bus įamžinta be jokių nesklandumų. Vestuvių fotografavimo kaina - 400EUR.

Planas B

Fotografuoti pradedama nuo nuotakos pasiruošimo, fotografuojama iki sėdimo prie vaišių stalo (6val). Pateikiama ne mažiau kaip 200 nuotraukų, kurios yra įrašomos į apipavidalintą kompaktinį diską, iš fotografijų sukuriama fotoknyga. Visos klientui pateikiamos fotografijos redaguojamos kompiuterinėmis programomis. Naudojama profesionali fototechnika - Canon Mark 5D II, pasirūpinama atsargine fototechnika. Derinami reportažo ir asmeninės fotosesijos žanrai, konsultuojama dėl pasiruošimo fotosesijai ir fotosesijos vietų. Tuomet kai suderinamos visos detalės pasirašoma sutartis, kuri garantuoja, kad Jūsų šventė bus įamžinta be jokių nesklandumų. Vestuvių fotografavimo kaina – 650EUR.

Planas C

Išsamiai įamžinama visa dienos eiga - nuotakos pasiruošimas, svarbiausi šventės akcentai, ceremonija, svečiai ir jaunųjų fotosesija (8val). Pateikiama ne mažiau kaip 300 nuotraukų, kurios yra įrašomos į apipavidalintą kompaktinį diską, iš fotografijų sukuriama fotoknyga. Nuotraukos redaguojamos. Konsultuojama dėl pasiruošimo fotosesijai ir fotografavimosi vietų. Naudojama profesionali fototechnika Canon Mark 5D II, pasirūpinama atsargine fototechnika. Tuomet kai suderinamos visos detalės, pasirašoma sutartis, kuri garantuoja, kad šventė bus įamžinta be jokių nesklandumų. Vestuvių fotografavimo kaina 850EUR.

*Jei vestuvių šventė vyksta ne Vilniaus mieste, tuomet imamas mokestis už kurą.

*Vestuvių fotografavimo planą galima sudaryti pagal Jūsų poreikius.

*Galima užsakyti dviejų fotografų darbą.

 

 

Krikštynos

Planas A

Fotografuojama krikštynų ceremonija bažnyčioje ir trumpa fotosesija po ceremonijos (1val). Atiduodama ne mažiau kaip 40 redaguotų nuotraukų, pateikiamų apipavidalintame kompaktiniame diske. Visos klientui pateikiamos fotografijos redaguojamos. Naudojama profesionali fototechnika - Canon Mark 5D II, pasirūpinama atsargine fototechnika. Fotografavimo kaina - 110EUR.

Planas B

Fotografuojama krikštynų ceremonija bei fotosesija po ceremonijos (2val.). Pateikiama ne mažiau nei 80 nuotraukų, įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską. Visos klientui pateikiamos fotografijos redaguojamos kompiuterinėmis programomis. Naudojama profesionali fototechnika - Canon Mark 5D II, pasirūpinama atsargine fototechnika. Derinami reportažo (kadrai "gaudomi") ir asmeninės fotosesijos (režisuojama) žanrai, patariama dėl pasiruošimo fotosesijai. Fotografavimo kaina – 200EUR.

Planas C

Fotografuojamas vaikelio pasiruošimas šventei - svarbiausi šventės akcentai, rengimas, krikštynų ceremonija ir fotosesija po jos (3val). Pateikiama ne mažiau nei 100 nuotraukų, įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską. Visos klientui pateikiamos fotografijos redaguojamos kompiuterinėmis programomis. Naudojama profesionali fototechnika - Canon Mark 5D II, pasirūpinama atsargine fototechnika. Derinami reportažo (kadrai "gaudomi) ir asmeninės fotosesijos (režisuojama) žanrai, konsultuojama dėl pasiruošimo fotosesijai ir fotografavimosi vietų. Fotografavimo kaina 290EUR.

*Jei šventė vyksta ne Vilniaus mieste, tuomet imamas mokestis už kurą.

*Papildomai galima užsisakyti fotoknygą ir fotofilmą.

 

 

Asmeninė fotosesija

Fotosesijos trukmė – 1val, pateikiama 30 retušuotų nuotraukų, įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską. Konsultuojama dėl fotosesijos vietos, aprangos ir idėjos. Fotosesijos kaina – 110EUR.

Poros fotosesija

Fotosesijos trukmė – 1val., pateikiama 30 retušuotų nuotraukų, įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską . Konsultuojama dėl fotosesijos vietos, aprangos ir idėjos. Fotosesijos kaina – 110EUR.

Šeimos fotosesija su mažais vaikučiais

Fotosesijos trukmė – 1val., pateikiama  30 retušuotų nuotraukų įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską. Konsultuojama dėl fotosesijos vietos, aprangos ir idėjos. Fotosesijos kaina – 110EUR.

Nėštukės fotosesija

Fotosesijos trukmė – 1val. Pateikiama 30 retušuotų nuotraukų įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską. Konsultuojama dėl fotosesijos vietos, aprangos ir idėjos. Fotosesijos kaina – 110EUR.

Naujagimio fotosesija

Fotosesijos trukmė priklausys nuo to, kaip jausis mažylis. Palauksim kol jis nurims ir fotografuosim tol, kol mažasis pozuotojas jausis jaukiai (maždaug 2val.). Pateikiama ne mažiau kaip 25 nuotraukos. Fotosesijos kaina – 110EUR.

Fotosesija fotostudijoje

Fotosesijos trukmė - 1val. Pateikiama 30 retušuotų nuotraukų įrašytų į apipavidalintą kompaktinį diską. Konsultuojama dėl fotosesijos idėjos, aprangos bei aksesuarų. Fotosesijos kaina - 120EUR.

Mergvakaris

Fotosesijos trukmė – 1val. Pateikiamos 30 retušuotų nuotraukų. Konsultuojama dėl fotosesijos vietos ir dekoracijų. Fotosesijos kaina – 110EUR.

*Papildomos fotografavimo valandos kaina 100EUR.

*Jei fotosesija fotografuojama ne Vilniaus mieste, tuomet imamas papildomas mokestis už kurą.

*Papildomai galima užsisakyti fotofilmą, jei fotografuojama ilgiau kaip 2val. jis pridedamas dovanų.